Adwokat Anna Radajewska - Kancelaria Adwokacka
kancelaria / o nas

Założycielką Kancelarii jest Adwokat Anna Radajewska. Kancelaria powstała we wrześniu 2013 roku. Od początku działalności priorytetowo traktujemy zadowolenie Klienta. Jesteśmy młodym, ale doświadczonym zespołem, gwarantującym pełne zaangażowanie do każdego stawianego przed nami zadania. Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym.

 

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Dowodem tego, że cieszymy się zaufaniem jest fakt, że ogromna część nowych klientów to osoby, które kontaktują się z Nami po uzyskaniu polecenia osób, których sprawy prowadziliśmy. Gwarantujemy Państwu indywidualne podejście i fachowe wsparcie od pierwszego spotkania aż do zakończenia sprawy. Z niezwykłą starannością zapoznajemy się ze stanem faktycznym, bo wiemy, że to podstawa do podejmowania trafnych decyzji. Mogą mieć Państwo pewność, że zaproponujemy najlepsze rozwiązanie przedstawionej nam sprawy, a przy obsłudze prawnej będziemy kierować się fachowością i zasadami etyki zawodowej, które są gwarantem efektywnej i komfortowej współpracy.

 

Jako zespół ambitny podejmujemy się nawet najtrudniejszych spraw, bo wiemy, że swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem, jesteśmy w stanie znaleźć optymalne dla klienta rozwiązanie.

Siedziba kancelarii:

ul. Panewnicka 25
40-730 Katowice
Sekretariat czynny:

Pn.-Pt. 9:00-17:00
Kontakt:

518-626-004
576-224-342
535-222-307